Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Olej do wiercenia i cięcia, 400 ml, 21-039

PROMOCJA!
Dostępność: towar dostępny do 3 dni
Cena:
12,25 zł z VAT
12,26 zł
9,96 zł netto

Olej do wiercenia i cięcia, 400 ml, 21-039 - Opis i specyfikacja

Olej do wiercenia i cięcia w sprayu, 400 ml. 

Uniwersalny olej do wszystkich narzędzi do wiercenia i cięcia. Olej chłodząco-smarujący do wiercenia i toczenia redukuje temperaturę, zwiększając tym samym żywotność narzędzi. Zmniejsza wibracje i umożliwia cichą obróbkę. Odpowiedni do stali, aluminium i do wszystkich metali kolorowych. Przez dobrą przyczepność oszczędny w zużyciu. Olej chłodząco-smarujący do wiercenia i toczenia ulega biodegradacji i nie zawiera metali ciężkich.   Pojemność 400 ml.  Opakowanie: puszka aerozolu.  Nr BAGT: 611500. Klasa substancji toksycznej: nietoksyczny.Przedstawiamy szeroką gamę produktów Chemasol do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów oraz warsztatów. Oferta obejmuje oprócz produktów do konserwacji i montażu, jak środek do czyszczenia hamulców, odrdzewiacz lub smar w sprayu, także środki do czyszczenia i pielęgnacji, w tym środek do czyszczenia plandek i pojazdów ciężarowych, środki do czyszczenia tapicerki lub usuwania graffiti, specjalne środki do czyszczenia urządzeń w zakładach i warsztatach oraz produkty do ochrony i pielęgnacji skóry rąk.

Wszystkie produkty są silne w działaniu, bardzo skuteczne i wydajne. Ponadto w przeważającej części nie są to produkty standardowe, lecz stworzone specjalnie do określonych zastosowań, jak na przykład do czyszczenia pojazdów z zewnątrz, czy do czyszczenia posadzki w warsztacie.

Środki do konserwacji i produkty montażowe oszczędzają przede wszystkim czas i koszty. Przykładowo, środek do czyszczenia hamulców może być wykorzystywany w celu szybkiego i skutecznego odtłuszczenia elementów układu hamulcowego, co pozwala optymalnie je przygotować do dalszej naprawy. Za pomocą produktów czyszczących, jak środek do czyszczenia plandek i pojazdów ciężarowych lub samochodowy szampon, można ponownie nadać pojazdom blask, co przyczyni się także do wydłużenia okresu użytkowania.

Zanieczyszczenia olejem lub smarem, ale także resztki farby i lakieru, mogą przyczepić się do rąk w sposób trudny do usunięcia. Dogłębne czyszczenie skóry wymaga zastosowania intensywnych w działaniu produktów, które stworzą jednocześnie ochronę dla skóry rąk przed ponownym przywieraniem smaru. Po oczyszczeniu skóra powinna zostać poddana pielęgnacji, aby zachowała swoją elastyczność i była chroniona przed popękaniem oraz zaczerwienieniem. Godnym polecenia w tym względzie jest seria środków do czyszczenia skóry rąk, obejmująca również produkty do pielęgnacji, które powinny być stosowane do ochrony przed agresywnymi czynnikami już przed przystąpieniem do pracy. 

Produkty marki Chemasol są wytwarzane wyłącznie w Niemczech i podlegają regularnej kontroli swojej skuteczności podczas wyczerpujących testów praktycznych. Do produkcji zostały użyte tylko najlepsze surowce, które odpowiadają aktualnym uwarunkowaniom ochrony środowiska.
Galeria
Produkty Pokrewne/Powiązane
Środek zwiększający płynność oleju napędowego.
Płyn przeciw zamarzaniu spryskiwacza szyb 1 litr.
Płyn przeciw zamarzaniu spryskiwacza szyb 5 litrów.
Płyn przeciw zamarzaniu spryskiwacza szyb 25 litrów.
Odrdzewiacz, MoS 2, 400 ml.
Środek do czyszczenia hamulców 500 ml spray.
Środek do mycia felg.
Środek czyszczący do styków, 400 ml.
Spray silikonowy w sprayu 400 ml.
Pomocniczy spray do uruchamiania silników wysokoprężnych oraz benzynowych.
Spray do styków elektrycznych, 400 ml.
Spray chłodzący 400 ml.
Smar w sprayu 400 ml.
Smar grafitowy 400 ml.
Smar adhezyjny w sprayu 400 ml.
Czarna, silikonowa masa uszczelniająca.
Klej do zabezpieczania śrub.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
  weryfikator
Uwaga! Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na komunikację w sprawach, związanych z zapytaniami ofertowymi lub dokonanymi zakupami towarów w formie telefonicznej lub e-mailowej.
Zanim zaczniesz korzystać z eksperckiego sklepu motoryzacyjnego beson.com.pl, koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem. Dzięki temu współpraca między nami zawsze będzie odbywać się w miłej atmosferze oraz na bardzo wysokim poziomie. Zobacz również: rolki, rolka, łożyska, łożysko, horpol, odbój
© 2018 Grupa Beson. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: [PwI] | Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store