O Sklepie
Ekspercki sklep motoryzacyjny skierowany dla właścicieli pojazdów użytkowych tj.: naczep, przyczep, samochodów dostawczych, ciężarowych i wielu  innych pojazdów. Kilkanaście lat doświadczeń związanych z zaopatrywaniem producentów zabudów tj. kontenery, chłodnie, wywrotki, naczepy, przyczepy przyczyniło się do powstania wysyłkowego sklepu z częściami i akcesoriami do różnego rodzaju zabudów samochodowych.

Zespół obsługujący sklep Beson.com.pl tworzą ludzie posiadający pasję i entuzjazm związany ze światem pojazdów użytkowych. Przyjemność jaką daje nam możliwość dostarczania części i akcesoriów do naczep, przyczep, zabudów samochodowych jest celem naszego zespołu. Staramy się być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami z rynku zabudów chłodniczych, kontenerowych, skrzyniowych oraz plandek.

Różnorodność pojazdów i złożoność ich budowy stawia duże wyzwania przed naszym zespołem, lecz jak wspomnieliśmy wcześniej - robimy to z pasją. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli podzielicie się Państwo swoimi spostrzeżeniami związanymi z zakupionymi częściami lub elementami. Zachęcamy również do wzięcia udziału w sondzie dot. "Jaki asortyment powinien Twoim zdaniem pojawić się w sklepie?"

Drogi kliencie, jeżeli poszukujesz części lub akcesoriów do pojazdów użytkowych chętnie udzielimy niezbędnych wskazówek i rad, aby proces poszukiwania zakończył się pomyślnie. Jeżeli pojawią się  wątpliwości, pytania wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu. Chętnie udzielimy bezpłatnie rad dotyczących wyboru części.

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów.

Zespół  BESON
Zanim zaczniesz korzystać z eksperckiego sklepu motoryzacyjnego beson.com.pl, koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem. Dzięki temu współpraca między nami zawsze będzie odbywać się w miłej atmosferze oraz na bardzo wysokim poziomie. Zobacz również: rolki, rolka, łożyska, łożysko, horpol, odbój
© 2018 Grupa Beson. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store
Menu kategorii:
Kontakt:

Grupa Beson Robert Kołodziejczyk
ul. Żurawinowa 22
64-100 Leszno

tel.: +48 693 800 022
tel.: +48 660 525 823
tel.: +48 696 040 114
e-mail: sklep@beson.com.pl

Strony informacyjne: